Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Duben 2011

Sloučení dvou fanstránek!

1. dubna 2011 v 16:12 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky na těchto stránkách
Zdravím. Mám tady pro Vás jedno důležité oznámení. Každopádně mu věnujte velkou pozornost!

Rozhodla jsem se stránky AboutMetallica sloučit se svými fanstránkami Justina Biebra jakožto jeho věrná a oddaná fanynka. Myslím, že kombinace těchto dvou interpretů je velmi vyvážená a vhodná. Aspoň budu mít včechno po hromadě:-)
Předpokládám, že tímto krokem ztratím mnoho čtenářů, ale na druhou stranu získám čtenáře nové s velice vytříbeným hudebním vkusem. Chystám rovněž nový design laděný do růžové, takže buďte připraveni!

*Tento článek byl samozřejmě aprílový a nic z toho se tedy konat nebude;-)*