Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Všechno nejlepší Jasone!

4. března 2011 v 11:42 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Jason Newsted
Dnes je tomu 48 let, co se narodil jeden valice významný hudebník. Člověk, který hrál s Metallikou. Člověk, s nímž Metallica nahrála nejúspěšnější album své kariéry a člověk, který se sám rozhodl Metalliku opustit... Jason Newsted. Tímto chci tomuto vynikajícímu baskytaristovi popřát všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v hudební kariéře!
Všechno nejlepší přeje Anna (JiliAnna - MetallicaManiac)


(Radio Beat ku příležitosti narozenin Jasona Newsteda a Davida Gilmoura zasvětí víkend Metallice a sólové tvorbě Davida Gilmoura.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 metallicamp metallicamp | 10. března 2011 v 9:39 | Reagovat

už jsem sei myslel že je to konečná....no makej dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama