Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Píseň na měsíc - březen 2011

12. března 2011 v 10:35 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Píseň na měsíc

Rozhodla jsem se založit novou rubriku "Píseň na měsíc".
Co je její podstatou? Na začátku keždého měsíce (budu se snažit, aby to bylo na začátku) vylosuju jednu písničku z jednoho alba Metalliky a tu pak budeme celý zbytek měsíce rozebírat.
Jak bude vše fungovat? Na konci každého měsíce bych pak chtěla zveřejnit ucelený článek s rozborem dané skladby. Dále bych byla moc ráda, kdybyste něco napsali i Vy, ono totiž opravdu není zrovna nejlepší číst pořád dokola jen názor jednoho člověka.


Do psaní rozboru se tedy můžete zapojit. Napište rozbor písně (rozbor může obsahovat např. vlastní hodnocení skladby, co se Vám na ní líbí, co se Vám nelíbí, jak se Vám líbí text, jaký je Váš vztah k skladbě,...) a pošlete mi ho na e-mailovou adresu frozen-sun@seznam.cz a jako "předmět" napište "Píseň na měsíc". Já pak Vaše příspěvky spolu s tím mým zveřejním v samostatném článku. Budu tedy moc ráda, když se Vás zapojí co nejvíc. Rozbory posílejte do 31. března. A ještě jedna velmi podstatná věc: Písní na tento měsíc je "Phantom Lord" z alba "Kill' Em All".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zdá se Vám princip, na jakém "Píseň měsíce" funguje, dobrý?

Ano
Ano, ale nezapojím se
Ne ("Co byste vylepšili?")

Komentáře

1 Dena Filth Dena Filth | Web | 19. března 2011 v 16:41 | Reagovat

Tento nápad s ami páči :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama