Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Čtvrtého března (novinky na AboutMteallica)

4. března 2011 v 9:43 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky na těchto stránkách

Vím, co si všichni myslíte o mé "aktivitě". Upřímně, já si myslím to samé. Na školu se vymlouvat nebudu, bylo mi to zakázáno;-) a navíc bych se stejně nevymlouvala, protože ony by to teď už vážně byly asi jenom výmluvy. Přiznám se, že jsem posledních pár týdnů (resp. 2 měsíce) neměla chuť nic psát a když už jsem něco napsala, nedalo se to pořádně číst, takže jsem byla nucena to tu nechat ležet ladem, jelikož chci, aby tyhlete stránky byly co do článků kvalitní. Je ale fakt, že nejsem jediná, kdo má vinu na tomto stávkování. Nefungoval nám počítač. Opravdu byl hodně v háji a teď, když se konečeně vzpamatoval, svitla mi naděje, že konečně začnu zase přidávat články. Ale znáte ten zákon schválnosti, mezitím blog.cz zavedl nějaký nový systém článků či co, a tak mi ještě pořád nejdou vkládat obrázky a to, že jsem konečně mohla napsat a zveřejnit nějaký ten článek, je víceméně zázrak a kdo ví, zda-li se mi to ještě někdy povede. Myslete si všichni co chcete, věřit mi nemusíte, nicméně na tom, že je to pravda Vaše důvěra či nedůvěra nic nezmění...
Navzdory potížím nastavování blogu funguje (zajímavé, takové nastavování, které není zdaleka tak důležité jako články, funguje), a tudíž tu už nějaký ten den mají stránky nový design. Doufám, že se Vám líbí a že, ačkoli jsem Vás, věrné čtenáře, musela hodně hodně moc zklamat, ještě se tu někdy objevíte a když budu aktivnější, začnete tyto stránky zase navštěvovat.

Nynější design:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tolga Tolga | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 22:16 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama