Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Metallica na Sonisphere ve Velké Británii

15. prosince 2010 v 18:02 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Z oficiálního webu
A návrat The Big 4...

Na internetu kolují zvěsti o Sonisphere festivalu. Všichni moc dobře víte, jak rádi trávíme letní čas v Evropě, chceme tedy tyto zvěsti potvrdit! Ano, opravdu budeme v Knebworth House a v pátek 8. 7. 2011 nastratujeme víkend plný hvězd. Opět se tam ukážeme spolu s Anthrax, Megadeth a Slayer. Loni jsme si užili spoustu legrace a tak si to chceme zopakovat. Příští rok v Británii poprvé The Big 4 na jedné a té samé stage!

Lístky na Sonisphere, Knebworth jsou už nyní v prodeji najdete je spolu s dalšími informacemi na stránkách SonisphereFestivals.com.

A sjedujte novinky na těchto stránkách...

S
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama