Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Show v roce 2011?!?!?!

13. listopadu 2010 v 11:20 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Z oficiálního webu
Rock In Rio, 25. září, 2011

Víme, je dost zvláštní oznámit koncert rok předem... tohle jsme nikdy dřív neudělali! Nicméně, když jsme byli požádáni, abychom se stali tahouny pravého, originálního Rock In Rio, který se tentokrát bude konat opravdu v Riu de Janeiru, nemohli jsme odmítnout! Poté, co jsme v předchozích letech hráli na festivalu Rock In Rio v Lisabonu a v Madridu, myslíme, že to bude vážně zábava znovu se tohoto festvalu zúčastnit. Takže, vyhrabejte někde kalendář na rok 2011 a zaškrtněte si datum 25. září, kdy se setkáte s Metallikou!

Vstupenky budou v prodeji od 19. listopadu 2010 jen na oficiálních stránkách festivalu Rock In Rio RockInRio.com.br. Jinde lístky dostanete až po 1. červenci 2011.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama