Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Šestého listopadu (novinky na AboutMetallica)

6. listopadu 2010 v 17:16 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky na těchto stránkách
avatar
Hezký podvečer přeju:-)
Tak v první řadě bych chtěla říct, že chystám jeden větší článek a ten snad bude co nejdřív, takže se možná i máte na co těšit... Jen jedna smutnější věc je, že bude zase krapet opožděný, stejně jako ta před chvílí zveřejněná novinka z www.metallica.com. Pokud by se článek nedostavil co nejdřív, nezlobte se prosím, ale v takovém případě to bude znamenat, že jaksi nemám čas, což by v poslední době nebylo až tak neobvyklé...
Teď bych chtěla upozornit na anketu, která tu probíhá už dva týdny a zatím hlasovalo jen 5 lidí! Buďte prosím tak laskaví a hlasujte tady pro Vámi nejoblíbenější text! Ono to jinak ani nemá cenu, když nikdo pořádně nehlasuje! Takže díky za pozornost a nakonec trochu zvolníme...
Reklamy mi sice lezou na nervy, ale na druhou stranu tohle není zas tak úplně klasická reklama... Tedy aspoň se budeme tvářit, že není;-) Pokud byste se vyloženě nudili, můžete se podívat na hand-art.blog.cz, což je výtvarný projekt mě a ještě několika dalších blogerek... Najdete tam i nějaká dílka související s Metallikou. Pravda, některé z nich už jste mohli vidět i tady na AM, ale je tam i můj nejnovější pokus o portért Jamese a budu ráda, když se podíváte a třeba ho i okomentujete:-) Ale to je jen nabídka, ne prosba a navíc Vám to ani nepřikazuju, narozdíl od hlasování! ;-)

JiliAnna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama