Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Metallica si už brousí zuby na nové skladby

13. listopadu 2010 v 10:57 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky z jiných médií
met

Mnozí z Vás si už určitě všimli novinky, na kterou teď můžete narazit všude na netu. Bubeník Metalliky, Lars Ulrich, se v jednom rozhovoru nechal slyšet, že celá skupina už je natěšená na nové skladby a nemůže se dočkat, až začne s psaním. Nové album sice můžeme čekat až někdy koncem roku 2012, ne-li 2013, což je obvyklý pětiletý rozestup mezi jejich alby, myslím však, že nejen kapela, ale i my se už máme na co těšit;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama