Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Incident s míčem

20. listopadu 2010 v 11:38 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Z oficiálního webu
Ve světě rock'n'rollu se sem tam přihodí nějaká věc, která vypadá mnohem podivnější, než ve skutečnosti je. Moc rádi bychom uvedli na pravou míru jednu událost, která se stala na jednom z vystoupení tour Death Magnetic. Věc, která se udála mezi velkým míčem, nohou jednoho člena skupiny a malou holčičkou...
Někteří z Vás už možná viděli na youtube, nebo četli, že Kirk srazil míčem malou holčičku. Tato malá slečna je dcerou jednoho ze členů štábu, jenž má tu možnost cestovat a účastnit se tudíž celé tour. Toto děvče s radostí sledovalo velké míče s logem skupiny, které, jak už je zvykem, spadávaly z "krovů" při závěrečné písně koncertu, a Kirk s radostí tyto dopadnuté míče odkopával - tito dva aktéři situace se navzájem neviděli. Celým neštěstím bylo, že se ocitli v nesprávný čas na nesprávném místě. Naštěstí holčička nebyla zraněna. Opravdu neletěla "několik metrů a až do publika". Tímto incidentem nebylo narušeno ani přátelství mezi Kirkem a slečnou. Chtěli jsme Vámvše objasnit a říct "jo, všechno je v pořádku" a díky za optání.

Kirk

oddělovač
Pokud má někdo z Vás zájem vidět ono video, tak tady je:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trey Trey | 20. listopadu 2010 v 18:19 | Reagovat

Kick Hammett :D

2 Cut Wrists Cut Wrists | Web | 22. listopadu 2010 v 11:13 | Reagovat

Chudák holčička! štěstí, že se jí nic nestalo a vše dopadlo dobře! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama