Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

A nejpoutavějším textem se dle ankety stává...

28. listopadu 2010 v 9:15 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Ankety

Omlouvám se za jednodenní zpoždění vyhlášení výsledků ankety, ale v tomto případě nehrálo moc velkou roli. Hned od prvních dní s velkou převahou vedla píseň "Welcome Home (Sanitarium)" a ta nakonec i vyhrála.

Finálová anketa o nejpoutavější text dopadla takto:

Welcome Home (Sanitarium) - 6 hlasů
Sad But True - 1 hlas

Co říct... každopádně "boj" to byl kvalitně opravdu vyrovnaný. Všechny texty, které jste nominovali jsou opravdu mistrovskými díly, ale ať vyhraje ten nejlepší;-)
Všem hlasujícím mockrát děkuju za účast při výběru:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama