Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Velká čtyřka na NMNL

29. října 2010 v 20:18 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky z jiných médií
Máte program na dnešní večer? Jestli ne, mám pro vás návrh:-)
Zajdete-li občas na webzin NMNL, kde jsem redaktorkou, mohli jste si všimnout seriálu "Friday Night Rocks". A protože dnešní díl se odehrává v mé režii, můžete tam čekat i Metalliku... A vlastně celou Velkou čtyřku:-) Budu moc ráda, když se mrknete:-) Hrozně jsem se s tím štvala, sice mě to bavilo, ale když Vám v polovině, jó kdyby v polovině - těsně před koncem!, rozepsaného článku o více než 1000 slovech plného těžce hledaných videí klekne net... mám nervy nadranc :-D
Takže tady!

TB4 07
Jinak, dobrou noc přeju:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama