Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Správná odpověď kvízu 00.3

29. října 2010 v 10:54 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Kvízy
Zdravím!
Jelikož už je to týden (ten čas fakt nehorázně rychle letí!), tak zde mám odpověď na minulou kvízovou otázku, resp. doplňovačku, která vypadala takto:

James Hetfield na střední škole nedocházel na hodiny biologie, protože jeho rodiče si to vzhledem ke svému vyznání nepřáli.

Zeleně napsané slovo je správná odpověď, kterou tentokrát první napsal Laci a může si tedy vybrat to téma článku, pokud bude chtít.
Kopretinko, Tvoje odpověď bytaky dávala smysl, ale bohužel nebyla správná...

Takže všem (dvěma) "soutěžícím" díky za účast!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama