Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Jedenáctého října (novinky na AboutMetallica)

11. října 2010 v 19:29 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky na těchto stránkách
avatar
Zdravím!
Tak jsem tedy dneska konečně přeložila (jakž takž by se to mělo podobat alespoň pokusu o překlad) tu "novinku", co má Metallica na oficiálních stránkách.
Ale to není tak úplně hlavním tématem tohoto článku.
Nová kapitola historie by mohla být ještě letos, ale to se budu muset jó moc snažit... A taky budu muset mít čas. Jestli by Vás zajímalo, co jsem dneska celý den dělala, když jsem měli to ředitelské volno (ano, kvůli generálkám maturit), tak odpověď je prostá - seděla nad fyzikou, literaturou a dějepisem. A tak je to poslední dobou v jednom kuse. A to jsem musela ještě předělávat celý protokol do fyziky, co jsem nad ním včera seděla nejmíň hodinu či dvě a nakonec jsem ho měla špatně! Jediný den, kdy si můžu fakt trochu odpočinout je sobota a to je jak na potvoru taky nejkratší den v týdnu, kdy stěží stihnu běžné věci, natož abych se pokoušela napsat novou kapitolu. Ale budu se snažit.
To ale taky není úplně hlavním tématem článku. Na co Vás chci upozornit, je "komiks", který jsem včera přidala do rubriky "Extra". Komiks najdetet tu. Pravda, není to sice nic moc, ale měla jsem chuť uchovat si tuhle moji oblíbenou scénu (jednu z mnoha) ze "Some Kind Of Monster", tak jsem ji zpracovala na papír a přilepila jsem si to na monitor svého počítače, který teď stejně nepoužívám. Tak snad se Vám to aspoň trochu bude líbit a snad to jde přečíst:-)
A nakonec Vás chci upozornit na anketu. Pokud jste ještě pořád nehlasovali, tak honem! Tady! A všichni povinně! :-D

JiliAnna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 QbeliQ QbeliQ | Web | 14. října 2010 v 20:30 | Reagovat

Tvoje nestíhací problémy dóóst chápu... sem na tom uple stejně ::( Zasraná škola!!..Ten komix je boží! :D Nejlepší je lars.. ,,Chystám se ti do prdele strčit 50 dolarů".. a James : ,,Dolar po dolaru" xDDD BTW.. To si překládala sama??

2 JiliAnna - MetallicaManiac JiliAnna - MetallicaManiac | Web | 15. října 2010 v 16:09 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se Ti komiks líbí:-)
Já jsem úplně na větvi z Jamesovy hlášky "Podle průzkumů potřebuješ prachy..." A nejlepší je ten jeho tón, kterým to v SKOM říká:-D
Ne, tohle jsem nepřekládala sama. Já mám Some Kind Of Monster i s titulkama;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama