Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Anketa 001: Nejpoutavější text (vyřazovací kolo)

9. října 2010 v 10:27 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Ankety
Termín nominace vypršel. Sice se Vás do nominace zapojilo dosti poskromnu, ale alespoň nebude těžké vybírat do ankety ze spousty textů;-)

oddělovač
Texty v každém případě postupující do semifinále:

Sad But True - byla nominována 4x.
Welcome Home (Sanitarium) - nominována 2x.
Disposable Heroes - nominována 2x.

A nyní si představíme texty, ze kterých budete vybírat 2, které postoupí do semifinále:


oddělovač
Jak bude vyřazovací kolo přobíhat? Jednoduše, dva týdny (do soboty 23. října do 12:00) budete mít možnost hlasovat v anketě. Jakmile hlasování ukončím, dva texty s největším počtem hlasů postoupí do semifinále. Bude-li více textů se stejným počtem hlasů, postoupí všechny. Jen v případě, že by takových bylo moc, udělám ještě jedno vyřazovací kolo;-)
Budu moc ráda, když se Vás zapojí co nejvíce, ať anketa nedopadne nerozhodně.

Takže všem přeju šťastnou ruku při výběru!

oddělovač
Pokud by si někdo chtěl texty přečíst rovnou v češtině, doporučuju navštívit stránky www.diskografie.cz. Překlady nemusí být úplně přesné, ale možná Vám pomůžou vytvořit si o dané písni obrázek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama