Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

A ještě jednou v roce 2010!

11. října 2010 v 19:15 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Z oficiálního webu
Aktualizováno: 22. 10. 2010.

live at grimeys

Živá nahrávka ze show v Grimey's vyjde už 26. listopadu!

Toužíte se s námi zase setkat? Vsadíme se, že jo! Jsme tady, abychom Vám oznámili další skvělou zprávu. Chceme Vám něco říct o dalším live záznamu, který se chystáme vydat. Naše nové exkluzivní EP bude opravdu exkluzivní - bude k dostání jen v 700 amerických maloobchůdků s muzikou, které podporují "Record Store Day". Měli jsme tu čest být součástí historicky prvních oslav nezávislých obchodů,  "Record Store Day", v CA 19. dubna 2008, a jsem hrdí na to, že jsme se spolu s našimi přáteli mohli účastnit takto významné události.

EP bude obsahovat 9 písní, které jsme zahráli odpoledne 12. června 2008 v suterénu jednoho z nejlepších maloobchodů s nahrávkami, v Grimey's v Nashvillu, TN, a bude součástí série "Live At Grimey's". Jak vlastně k této show došlo? Na jaře 2008, když jsme dokončovali "Death Magnetic", měli jsme několik zábavných vystoupení, mimo jiné i na festivalu Bonnaroo v Manchesteru, TN. Jako fanoušci klasických "old school record stores" (volně přeloženo "starých dobrých obchodů s nahrávkami"; pozn. překl.), jsme nemohli jinak, než Grimey's navštívit, a oni byli tak laskaví, že nás pozvali, abychom tam zahráli pro členy fanklubu Metalliky a pro pár dalších přátel. Jako obvykle jsme tohle představení natočili... a nyní to přichází na CD a na 10" vinylu 26. listopadu.

Takže tady najdete seznam všech obchodů, kde bude "Live At Grimey's" k dostání MyMetalClub.com. A dále také samozřejmě na na Metallica.com a MetClub.com.

Tracklist "Live At Grimey's" je následující:
  1. No Remorse
  2. Fuel
  3. Harvester of Sorrow
  4. Welcome Home (Sanitarium)
  5. For Whom The Bell Tolls
  6. Master of Puppets
  7. Sad But True
  8. Motorbreath
  9. Seek and Destroy

oddělovač
Joko vždy se omlouvám za případné a velmi pravděpodobné chyby v překladu;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama