Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Správná odpověď z kvízu 00. 2

9. září 2010 v 15:00 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Kvízy
Jelikož, jak už jsem psala v předešlém článku, momentálně nějak nemám myšlenky na internetovou zábavu a psaní mi poslední dobou nejde, nový kvíz bohužel od tohoto článku nečekejte. Pokusím se nějaký dát dohromady během víkendu.

Doba, po kterou jste měli možnost odpovídat na otázku předešlého kvízu byla stanovena na dva týdny a proto přicházím s řešením právě dnes - ve čtvrtek 9. září (ano ano, to nám to letí). V prvé řadě nutno poznamenat, že mě velice potěšila zvýšená účast! :-) A nyní přistupme k jádru věci. Pročítala jsem pečlivě všechny Vaše odpovědi a bohužel musím konstatovat, že nic z toho, co jste napsali, se neshoduje s tím, co jsem o Metallice četla já.

Podle knihy "Ďáblův hlas", název "Metallica" Lars převzal od knihy "Encyclopedia Metallica".

Zde je úryvek pojednávající přímo o tomto tématu:

"Quintanův přítel Lars Ulrich, začínající bubeník, zrovna začal jamovat s kytaristou Jamesem Hetfieldem. Jméno pro jejich novou kapelu bylo odvozeno od Encyclopedia Metallica - jediného přehledu o hard rocku a heavy metalu, který byl k dispozici v knihkupectvích. Byl to pokrok od toho, jak Hetfield pojmenovával své předešlé skupiny: Leather Charm nebo Phantom Lord. Ne že..."

(Ian Christe, "Ďáblův hlas")

2. kvíz tedy nemá žádné vítěze ani poražené... Alespoň jste se o Metallice dozvěděli něco nového:-)
Ti přesvědčeni o své pravdě se asi nedají zviklat a budou pořád věřit své teorii, ale to už je každého věc, s tím já nic nenadělám... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama