Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

James Hetfield & Security

28. září 2010 v 18:17 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Funny videos
Předem upozorňuju: Nečekejte nic převratného ani nic profesionálního! A rovnou přeskočíme ty řeči, jak moc mě mrzí má nečinnost (přestože mě opravdu mrzí), protože si myslím, že na nějaké omlouvání tady není nikdo zvědavý;-)

Proč nemáte čekat nic profesionálního? Odpověď je prostá. Jelikož si potřebuju trochu urovnat myšlenky v hlavě poté, co jsem asi hodinu tupě zírala do učebnice zeměpisu a to s takovým výsledkem, se kterým opravdu nejsem příliš spokojená, tak se prostě prohrabuju vtipnými videi s Metallikou. Tak, a teď aby se v té mojí extra speciální slohově vyšperkované větě (samozřejmě ironie;-)) čert vyznal. (Říká se to tak, nebo ne?) Zjednodušeně - přináším Vám jedno obzvlášť dobré video, u kterého se vžydcky hodně nasměju a nic na jeho kvalitě nemění fakt, že netrvá ani dvě minuty, přičemž samotná pointa ani minutu.


Možná tento záznam není ani tolik směšný pro normálního fanouška Metalliky, ale vzhledem k tomu, že mimo "MetallicaManiac" se mi taky někdy říká "Jamesofil" či "Jamesoholik", nesmíte se divit:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Trey Trey | 29. září 2010 v 15:09 | Reagovat

Když sem to viděl poprvý tak mě to taky moc pobavilo.A ono je vůbec na youtube sposutu vtipných videí s Jamesem v "hlavní roli".

2 JiliAnna - MetallicaManiac JiliAnna - MetallicaManiac | Web | 29. září 2010 v 17:01 | Reagovat

[1]: Jo, James je zkrátka mimo jiné taky dobrý komik:-D Já úplně miluju ty jeho projevy a promluvy k publiku na koncertech. Taky se mi hrozně líbí jeho mimika - třeba na jednom DVDčku z Lisabonu se při Fuel tak dobře zatvářil, že už jenom, když si na to vzpomenu, musím se smát:-)

3 Tomas Touton Tomas Touton | E-mail | Web | 5. února 2011 v 0:15 | Reagovat

I personally advise Hostgator for hosting. They are really professional, support is perfect and uptime good. Go to hostgator_dot_com and use "onecentcoupons" voucher code. You get first month just for free which is good deal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama