Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Sedm Epoch Rocku

5. srpna 2010 v 20:40 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky z jiných médií
Chtěla bych všechny fanoušky Metalliky, kteří zabloudí na tyto stránky, upozornit na zítřejší díl dokumentárního seriálu Sedm Epoch Rocku. Tento seriál běží každý pátek v 21:20 na programu Čt2. Čtvrtý díl, který bude už zítra, je zaměřen na heavy metal a tak v něm budeme moci kromě Black Sabbath, Judas Priest vidět taky Metalliku. Celý seriál jste na Čt2 mohli vidět už minulý rok. 
Takže pokud máte zájem vidět třeba Jamese, Larse nebo bývalého producenta Metalliky Bob Rocka a spoustu dalších zajímavých lidí okolo heavy metalu, dívejte se zítra od 21:20 na Dvojku! 

James Hetfield - Sedm Epoch Rocku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama