Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

One (videoklip)

7. srpna 2010 v 11:10 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Promo videoklipy
Když Metallica vydržela bez jakéhokoli videoklipu, který považovala za reklamu a tudíž naprosto nemyslitelnou věc, již dost dlouho, natočila nakonec v roce 1988 svoje úplně první promo video. O propagaci a reklamně se v tomto případě opravdu nedá hovořit, uvážíme-li, že klip k písni "One" byl natočen až poté, co deska "… And Justice For All", z níž skladba pochází, získala platinové ocenění.
To, s čím se ukázala Metallica, nemělo v tehdejším světě heavy metalu obdoby. Tahle skupina totiž přinesla opravdu poutavý příběh s hlubokou myšlenou, příběh, který se ani v nejmenším nepodobal videoklipům současníků typu Mötley Crüe. Video "One" se skládá ze scén filmu "Johnny Got His Gun" a záběrů na skupinu. Píseň je už sama o sobě dost dojemná a ve spojení s klipem tvoří smutný a opravdový příběh. Metallica tímto počinem pokračovala ve svém poselství, které už dříve hlásala protiválečnými písněmi jako "No Remose" nebo "For Whom The Bell Tolls", a potvrdila to, co říkal titulek tou dobu aktuálního výtisku deníku Washington Post: METALLICA PŘEKONÁVÁ PLATINU; SKUPINA A JEJÍ HLASITÝ ODKLON OD MYŠLENEK HEAVY METALU; nebo New York Times: TĚŽKÝ METAL. ZÁVAŽNÁ SLOVA. Kritika chválila a Metallica tak učinila přítrž předsudkům proti hudbě, kterou hrála. Kluci se co nejvíc snažili ukázat, že oni nemají nic společného s okultismem, kterým v té době na sebe připoutávala pozornost spousta skupin, a tímto videoklipem se jim do jisté míry povedlo vyvrátit všechna podezření.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krabator6 krabator6 | 7. srpna 2010 v 11:57 | Reagovat

dobré stránky, jen tak dál \,,/

2 JiliAnna - MetallicaManiac JiliAnna - MetallicaManiac | Web | 7. srpna 2010 v 18:56 | Reagovat

Díky:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama