Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Fan Art

8. srpna 2010 v 13:56 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky na těchto stránkách
avatar
Přidala jsem do galerie nějaký svůj fan art (konkrétně do složek Metalliky, Jamese a Kirka) a napadlo mě,že byste  mohli přispět i Vy.
Takže, pokud jste vytvořili nějaký fan art (je jedno, jestli je to ruční kresba, grafika nebo cokoli dalšího) a chcete, aby se objevil na AboutMetallica, pošlete mi na mail frozen-sun@seznam.cz fotku Vašeho fan artu (+ název), svoje jméno nebo přezdívku a popřípadě nějaký komentář k Vašemu dílu. Já pak Váš výtvor přidám do galerie do složek s fan artem.
Do předmětu napište "Metallica - Fan Art" (jako "pojistku" proti spamům a jiné nevyžádané poště)! E-maily s jiným předmětem neotvírám!
Dle svých zkušeností soudím, že "účast" nebude valná, ale kdyby se našel někdo se zájmem ukázat svou "lásku ke skupině", má možnost udělat to takovým způsobem.


Váš MetallicaManiac
JiliAnna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama