Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

AboutMetallica - fan art

13. srpna 2010 v 20:20 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Zajímavosti
Přicházím s jedním fan artem, který si dle mého názoru zaslouží svůj vlastní článek a nejen umístění v galerii. Tenhle fan art vytvořil můj bratr Kuba. Je to display na jízdní kolo, kde naprogramoval reklamu na tyhle stránky (ještě je tam "blog.cz", ale to se na fotku nevešlo). A namontoval to na kolo. Funguje to tak, že když jedu, tahle reklama se mi na zadním kole jízdního kola zobrazuje. Podle mě je to mistrovské dílo, co říkate?
AboutMetallica by Jakub

A já mu mockrát děkuju, protože se mi to hrozně moc líbí a mám z toho radost! Fakt krása!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama