Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

2. Pomalý zrod opravdové kapely

1. srpna 2010 v 18:11 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Historie skupiny
Během své cesty ke zrodu se Metallica vyvíjela především co se personálního složení týče. Jak už jsem psala, Lloyd skupinu opustil. Novou sestavu tvořili kytaristé Dave Mustaine a Brad Parker (známý též jako Damian C. Phillips), basista Ron McGovney, bicman Lars Ulrich, za mikrofonem stál již osvědčeně James Hetfield. Ani tato sestava skupině dlouho nevydržela. Hned na jednom z prvních koncertů kapely (v Costa Mesa (Kalifornie)) se ukázalo, že Parker skupině nevyhovuje. Jak by taky mohl, když se choval, jako by skupina kolem něj ani nebyla. Podle "výpovědi" baskytaristy Rona pro magazín Shock Waves využil chvíle, kdy se ostatní členové převlékali v šatně a předváděl se před publikem na pódiu úplně sám. Ani není divu, že jeho další existence ve skupině nepřipadala v úvahu. Heavymetalový kvartet tvořený zbylými členy (J. Hetfield (znovu se postavil za doprovodnou kytaru), L. Ulrich, D. Mustaine a R. McGovney) se brzy vydal na koncertní šňůru. Po velkém úspěchu "Metal Massacre" se Metallica vkradla do podvědomí mnohým metalovým fanouškům. Naskytly se jí příležitosti zahrát si nejen v rodné Americe, ale také na starém kontinentě.
Skupina brzy vydala demo nazvané "No Life' Til Leather" obsahující písně, které se později objevily na debutu "Kill' Em All". Díky "No Life' Til Leather" si Metallica vydobyla ještě lepší postavení na americké metalové scéně. Tohle demo jí přineslo možnost poprvé vystupovat v San Francisku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama