Možná je to slušnost, uvést všechno na pravou míru. Zkrátka a jednoduše mě to nebaví. Nemám příliš chuť přidávat sem nové články a podobně. Další věc taky je, že nepozoruju žádnou odezvu. Netvrdím teď, ale zkrátka celkově, ono je to vcelku smutné, když zkusíte udělat stránky pro čtenáře atraktivnější a třeba jim nabídnete i spolupráci, že by se na psaní mohli podílet, a nikdo vám neodpoví. Samozřejmě Vám to ale nemám za zlé. Jsem to já, kdo není schopen udržet tyto stránky v chodu. Promiňte.
Samozřejmě bych to tu ještě chtěla někdy přivést k životu, tak snad se to povede.
A je mi to vážně líto, jen zkrátka nechci, abych sem musela psát jen z povinnosti, měla by to být spíš zábava a když to člověka nebaví, tak tu něco nehraje. Je mi líto.

Prvního srpna (novinky na AboutMetallica)

1. srpna 2010 v 18:50 | JiliAnna - MetallicaManiac |  Novinky na těchto stránkách
avatar
Jelikož v nejbližší době zase odjíždím a internet opět nebudu mít k disppozici, chci Vám předem objasnit, jak to tady během mé nepřítomnosti bude fungovat.
V první řadě chci vysvětlit ten včera zveřejněný text a překlad "Hit The Lights". Zřejmě to vypadá hloupě, když je tady takhle osamocený, ale mám v úmyslu později přidat všechny texty a jejich překlady a z toho pak udělat diskografii. Chvilku to potrvá, než to všechno přeložím, nehledě na to, že u počítače nesedím 24 hodin denně. Takže se toho, prosím, neděste.
Dále jsem přichystala a přednastavila ke zveřejnění pokračování historie, tak až se budete jó hodně nudit, třeba se mrkněte, budu ráda:-) Do rejstříku to všechno přidám, až se vrátím. Jo a když už jsme u toho rejstříku - trochu jsem ho upravila a zpřehlednila. Ty barvy jsou sice šílené, ale je to tak přehlednější.
A dále 3. srpna oslaví narozeniny Jamie. Nemějte strach i pro něj článek bude (opět přednastavený). Jen mě mrzí, že mu nebudu moct napsat přímo na narozeniny, že to musím přednastavovat, ale to už se holt nedá nic dělat.

Carpe Diem!

Váš MetallicaManiac
JiliAnna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kjaernes Kjaernes | Web | 4. srpna 2010 v 18:53 | Reagovat

Ty stránky vypadaj naprosto bezvadně! To záhlaví - no páni! :-) Těším se na nějaké zajímavosti o Metallice. :-) A trochu mě překvapilo, že tu není článek o tom, že měl James včera narozeniny, ale když říkáš, že je to přednastavený...

2 JiliAnna - MetallicaManiac JiliAnna - MetallicaManiac | Web | 5. srpna 2010 v 20:02 | Reagovat

Jo, mě to taky překvapilo! To teda naštve, tak buď jsem to nastavila blbě, nebo se to pokazilo, což ale nepředpokládám, když se mi zveřejnila další kapitola historie, to je v háji a já jsem to přání měla tak nachystané:-(

3 JiliAnna - MetallicaManiac JiliAnna - MetallicaManiac | Web | 5. srpna 2010 v 20:45 | Reagovat

A jinak mě moc těší, že se Ti stránky líbí:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama